Registruj se do soutěže

Jsi dívka, je ti 15 - 20 let a chceš se účastnit soutěže krásy Miss Beauty 4FANS? Využij registrační formulář níže a odstartuj parádní dobrodružství. Sdílej svůj profil na svém Facebooku a získej co největší počet hlasů. Před registrací si pozorně přečti Pravidla soutěže. O začátku a konci hlasování budeme informovat na našem webu a Facebooku
Registrace do soutěže

Představ se ostatním, popiš sama sebe, co tě nejlépe vystihuje, tvoje charakteristické vlastnosti, čím se zabýváš, jaké jsou tvoje záliby (max. 500 znaků).

Soutěžní fotografie

Profilový obrázek by měl mít bílé pozadí. Více informací o Pravidlech pro fotografie nalezneš v Pravidlech soutěže. Fotografie musí mít maximální rozlišení 3000×3000 px a maximálně 4 MB. Formát jpg, jpeg a png.

Fotografie musí mít maximální rozlišení 3000×3000 px a maximálně 4 MB. Formát jpg, jpeg a png.

Nahraj fotografii, která tě podle tebe vystihuje nejlépe (tvou osobnost, záliby, ...). Fotografie musí mít maximální rozlišení 3000×3000 px a maximálně 4 MB. Formát jpg, jpeg a png.

Nahraj na YouTube krátké video o délce max 90 vteřin a sem vlož odkaz.

Protispamová ochrana


Registrací vyjadřuješ v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním kontaktu společnosti ZR Games, s.r.o., k zařazení do databáze za účelem zasílání obchodních a informativních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. a to na dobu neurčitou. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.